Duże doświadczenie

Posiadamy uprawnienia i warunki do prowadzenia szkoleń w zawodach objętych deregulacją zgodnie z Ustawą z dnia 13czerwca 2013r. o zmianie ustaw regulujących wykonywanie niektórych zawodów tj. kwalifikowany pracownik ochrony oraz licencjonowany detektyw.

Profesjonalne szkolenia

W prowadzonej działalności ASIO AGENCJA SZKOLEŃ wykorzystuje doświadczenia zdobyte w organizacji i prowadzeniu szkoleń na potrzeby rynku pracy od 2009 roku. Nasza kadra prowadzi zajęcia w sposób profesjonalny wykorzystując posiadaną wiedzę jak też własne doświadczenia zawodowe i dokłada wszelkich starań aby zajęcia były ciekawe, łaczyły wiedzę teoretyczną i praktykę.

Ochrona osób i mienia

Wychodząc naprzeciw parytetowi zatrudnienia w naszym gronie znajdują się kobiety prowadzące zajęcia teoretyczne i wykorzystująca posiadane doświadczenie zawodowe w zakresie kierowania zespołami ludzkimi, w szczególności mężczyznami zatrudnionymi w ochronie ważnych obiektów.

Współpracujemy z wieloma podmiotami gospodarczymi świadczącymi usługi w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia, a nasza działalność nie ogranicza się tylko do szkolenia kandydatów, lecz w miarę posiadanych możliwości staramy się aktywnie pomagać w znalezieniu zatrudnienia.

Certyfikaty i zaświadczenia

Telewizja i kino